Kurumsal

Kurumsal

Marmara Havalandırma

Sektöründe bölgesindeki öncü kuruluşlardan olan Marmara Havalandırma Mekanik Tesisat İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti. havalandırma, ıstma, soğutma, iklimlendirme ve değirmen sektöründe Çorlu'da faaliyet göstermektedir.

Marmara Havalandırma olarak müşteri İsteklerine bağlı ürün satışının yanı sıra, çözüm üretimi, proje hesapları, imalat, montaj ve tahaddütlük hizmetleride vermekteyiz.

Hızlı Çözümler

Havalandırma sistemlerinde yılların tecrübesi ve tecrübeli ustalarımız ile hızlı çözümler üretiyoruz.

İstatistikler

Havalandırma sistemlerinin faydalarını ve istatistiklerinin sunumunu yapıyoruz.

Yenilikçi

Kendimizi sektörümüzde olan tüm teknoloji takip ederek sürekli geliştiriyor ve kendimizi yeniliyoruz.

Güvenirlilik

Yaptığımız tüm işlerde Marmara Havalandırma firması güvencesi ile sizlere sağlam referans ve temiz işçiliğimiz ile hizmet veriyoruz.

1

Sektöründe Lider

1510

Mutlu Müşteriler

500

Uygulama

300

Projeler

Değerlerimiz

Marmara Havalandırma Firması, Endüstriyel Havalandırma Sistemlerine Dair Tüm Ürünleri; Çağın Getirdiği Yenilikleri Yakınen Takip Ederek Uluslararası Kalite Standartlarına ve Günümüz Teknolojisine Uygun Şekilde Değer Politikalarına Göre Hareket Edip Hizmet Veriyor.

Kalite

Kalite; bünyemizde imalatı gerçekleşen tüm malzeme ve cihazlarda güvenirlilik esastır. Belirli periyotlarla yapılan Ar-Ge çalışmaları ile uluslarası standartlara uygunluk şartı sağlanmaya çalışılmakta ve tüm cihazlar sevk öncesi kalite ve kontrolleri yapılarak teslim edilmektedir.

Değerlere Saygı

Müşterilerimiz; velinimetimizdir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve sorunlarına çözüm olmak önceliğimizdir. İş teslimi sonrası gerekli teknik desteği vermek ve her zaman yanlarında olmak görevimizdir.

Uygun Fiyat

İstenen şartlara ve kaliteye bağlı olarak tedariği sağlanan tüm malzemeler için gerekli piyasa araştırmaları yapılmakta ve düşük maliyetin yansıması müşterilerimize olumlu olarak dönmektedir.

İş Ahlakı

Başarının en önemli şartı iş ahlakıdır. Farklılıklara, yeniliklere ve rekabete karşı her zaman saygımız sonsuzdur. Çalışma düzenimizin kurallarına özenle uymaya birbirimize olan saygının gereği olarak bakarız.

Gizlilik

Tüm çalışanlar ticari sırlar veya gizli bilgiler ile ilgili gizlilik yükümlülüğüne tabidir. Hepimiz şirketin önemli elçileriyiz. Bu, Marmara Havalandırma hakkında nasıl konuştuğumuzun farkında olmamız gerektiği anlamına gelir. İstihdam bittikten sonra bunun devam etmesini bekliyoruz.

Yenilikçi

Dışımızdaki dünyada gerçekleşen değişimleri takip edip uyum sağlamayı, değişmesi gereken alışkanlıklarımızdan kurtularak farklı anlayışlara açık olmayı ve mevcut sistemlerin ötesini görmeye çalışıp kendimizle birlikte çevremizi de değiştirerek gelecekte de var olmayı amaçlarız.

Müşterilerimizin Yorumları